Kitaphane'nin 16. Bölümü'nün konuğu yazarımız Mustafa Tatcı oldu

"Okumaktan mana ne? Kişi Hakkı bilmektir, Sen kendini bilmezsen Ha bir kuru emektir. Yunus Emre’nin belleklere kazınmış bu dizeleriyle yeni bir Kitaphane programına başlıyoruz. Haftanın yazarı bölümünde Derviş Yunus’u Türkiye’de en iyi anlatan isimlerden birine kulak vereceğiz.

Mustafa Tatçı ile hem eserleri hem de Yunus Emre üzerine gerçekleştirdiğimiz sohbeti az sonra izleyeceksiniz. Ardından her hafta birbirinden ilgi çekici konuklarıyla Kitaphane müdavimlerinin vazgeçilmezi haline gelen Okuma Serüvenim bölümü gelecek ekranlarınıza.

Bilet satıcısı Yusuf Kenan Menekşe'nin yılın okuru ödülüne giden okuma yolculuğunu hayranlıkla izleyeceksiniz. Söyleşi bölümünde iki konuğumuz birden var. Önce sivil toplum kuruluşu yöneticisi, hukukçu, oyuncu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu’yla yaptığımız samimi sohbete dahil olacaksınız.

Ardından Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şube Başkanı Mahmut Bıyıklı’ya kulak vereceksiniz. Ve tabii ki çok sevdiğiniz sosyal kitap ve raftakiler bölümleri de az sonra sizlerle olacak."Kapat